Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční pohár - Lipník nad Bečvou - prosinec 2012

9. 1. 2013

 

Dne 10.12.2012 se členové Horolezeckého oddílu Studénak o.s. zúčastnili Vánočního poháru 2012 v lezení na obtížnost, který pořádalo Středisko volného času Lipník nad Bečvou.

Tento pohár se konal ve sportovní hale SŠE Lipník nad Bečvou a byl určen zejména pro začínající lezce a děti, které si chtěly lezení vyzkoušet a z tohoto důvodu nebyli hodnoceni ti, kteří se již Českého poháru v lezení na obtížnost účatnili. 20121210_090705.jpg

Náš oddíl při Vánočním poháru reprezentovali Adála Martínková, Rostislav Holík, Daniel Šimek, Matouš Káňa, Barbora Káňová, Pavel Růčka, Christian Genzer, Nikol Šimková a Zuzana Misterová. Vánoční pohár absolvovalo celkem 58 dětí v pěti kategoriích, kdy tyto byly rozděleny na dívky a kluky, takže se soutěžilo celkem o 10 sad medajlí. Všichni soutěžící se úkolu zdolat tři stěny zhostili s nadšením a velkým odhodláním, díky čemuž diváci mohli vidět spoustu krásných sportovních výkonů a nejednu akrobatickou pozici. Každý, kdo se Vánočního poháru zúčastnil, byl vítězem a velký dík patří členům Horolezeckého oddílu Studénka o.s., kteří nevzdali boj a žádný chyt, na nějž mohli dosáhnout.

Z Vánočního poháru 2012 se podařilo přivézt hned několik medailí. O jedinou zlatou medaili se postaral Daniel Šimek ,mezi stříbrné medailistky se zařadily Zuzana Minsterová a Adéla Martínková a Rostislav Holík nám do Studénky přivezl medaili bronzovou.

 

Tomáš Bouša a Barbora Husariková